Družstva

Družstva AC Turnov pro rok 2019

Muži
Družstvo mužů nastupuje ve 2. národní lize, skupina A
Vedoucí družstva: Jaromír Dědeček a Tomáš Krištof
Kola:
1. kolo – 18. 5.  Bílina
2. kolo – 8. 6.   Kladno
3. kolo – 22. 6. Rumburk
4. kolo – 24. 8. Turnov

 

Ženy A
Družstvo žen A nastupuje ve 2. národní lize, skupina A
Vedoucí družstva: Kateřina Čermáková
Kola:
1. kolo – 18. 5.  Bílina
2. kolo – 8. 6.   Kladno
3. kolo – 22. 6. Rumburk
4. kolo – 24. 8. Turnov

 

Ženy B
Družstvo žen B nastupuje v krajském přeboru družstev
Vedoucí družstva: Karel Tulach
Kola:
1. kolo – 19. 5.  Jablonec nad Nisou
2. kolo – 9. 6.   Liberec
3. kolo – 23. 6. Česká Lípa
4. kolo – 25. 8. Jablonec nad Nisou
5. kolo – 8. 9.   Turnov

 

Dorostenci
Družstvo dorostenců nastupuje v krajském přeboru družstev
Vedoucí družstva: Vít Bílek
Kola:
1. kolo – 5. 5.    Jičín
2. kolo – 25. 5. Mladá Boleslav
3. kolo – 31. 8. Nové Město nad Metují

 

Dorostenky
Družstvo dorostenek nastupuje v krajském přeboru družstev
Vedoucí družstva: Kamila Kolníková
Kola:
1. kolo – 5. 5.    Jičín
2. kolo – 25. 5. Mladá Boleslav
3. kolo – 31. 8. Nové Město nad Metují

 

Starší žáci
Družstvo žáků nastupuje v krajském přeboru družstev, skupina B
Vedoucí družstva: Kateřina Čermáková
Kola:
1. kolo – 2. 5.          Turnov
2. kolo – 23. 5.       Liberec
3. kolo – 20. 6.       Mladá Boleslav
Finále KPD – 7. 9. Mladá Boleslav
M Čech – 14. 9.

 

Starší žákyně
Družstvo žákyň nastupuje v krajském přeboru družstev, skupina B
Vedoucí družstva: Tomáš Krištof
Kola:
1. kolo – 2. 5.           Turnov
2. kolo – 23. 5.        Liberec
3. kolo – 20. 6.        Mladá Boleslav
Finále KPD – 7. 9.  Mladá Boleslav
M Čech – 14. 9.

 

Mladší žáci
Družstvo ml. žáků nastupuje v krajském přeboru družstev, skupina C
Vedoucí družstva: Milan Matějka
Kola:
1. kolo – 9. 5.             Mladá Boleslav
2. kolo – 6. 6.            Turnov
3. kolo – 10. 9.          Jičín
Finále KPD – 21. 9. Turnov

 

Mladší žákyně
Družstvo ml. žákyň nastupuje v krajském přeboru družstev, skupina C
Vedoucí družstva: Aleš Drahoňovský
Kola:
1. kolo – 9. 5.            Mladá Boleslav
2. kolo – 6. 6.            Turnov
3. kolo – 10. 9.          Jičín
Finále KPD – 21. 9. Turnov

 

Komentáře (0)

Zatím nikdo neokomentoval.

Přidat komentář

Komentáře k tomuto obsahu jsou uzavřeny.

<< Lis 2020 >>
PÚSČPSN
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6