Atletická přípravka

Vážení rodiče malých sportovců,

děkujeme, že jste si vybrali atletické přípravky v rámci klubu AC Turnov. Velmi nás mrzí, že nešlo sportovat, jak jsme si představovali, jak u nás bylo zajištěno, slíbeno a v neposlední řadě i zaplaceno.

V době pandemie jsme se snažili alespoň nějakým způsobem navázat kontakt se závodníky, mladými atlety a natáčeli jsme tak instruktážní videa, se zaměřením na cvičení v přírodě, či v domácím prostředí. Někteří atleti natáčeli videa ze svých aktivit, tak jsme měli alespoň částečnou zpětnou vazbu od Vás rodičů/dětí. Během pandemie měli naši trenéři několik schůzek, které byly zaměřeny na zkvalitnění tréninkových procesů, dále na přípravu soutěží pro děti z přípravek a v neposlední řadě i organizaci akcí po pandemii/rozvolnění. Jsme velice potěšeni, že i za přísnějších podmínek můžeme opět fungovat a rozjet tak tréninky atletických přípravek.

 

Je také čas se zaměřit na případné kompenzace, za neuskutečněné tréninkové procesy. Výpočtem byly stanoveny kompenzace ve výši 1.000,- Kč (při trénování 1x týdně) a 1.500,- Kč (při trénování 2x týdně). Jak bude probíhat proplácení kompenzací? Nabízíme Vám několik možností:

a) vyplacení výše uvedené částky, na Váš účet, či v hotovosti (o termínu budete včas informováni)

b) výše uvedená částka bude převedena na příští ročník atletických přípravek (září 2021 – červen 2022)

c) vzdání se nároku na kompenzaci ve prospěch atletického klubu AC Turnov jako podpora neziskové organizace

Zvažte prosím, kterou variantu zvolíte. Atletický klub se nechce chovat tak, jako některé jiné kluby, které se dotazují právníků, zda mají sportovci nárok na vrácení peněz, když se jedná o členský příspěvek do spolku. Postoj našeho klubu je jasně daný – to, že se necvičilo/netrénovalo je prostě fakt.

 

Nicméně ani náš klub nebyl ušetřen krácení dotací ze samospráv pro letošní rok, bohužel i některé pravidelné platby jsme byli nuceni uhradit a oddíl musel fungovat i v době pandemie.

Chceme nadále zachovat kvalitu tréninkových procesů, pořádat akce, pořizovat vybavení, zajistit prostory, kvalitní trenéry, atd.

 

Vzdáním se nároku na kompenzaci za trénování v atletických přípravkách podpoříte činnost atletického klubu AC Turnov, za což Vám budeme velmi vděčni. Pomohl by nám i případný kontakt na potenciálního sponzora z Vašeho okolí (rodina, přátelé, zaměstnavatel, atd.).

Děkujeme, že Vaše děti navštěvují naše tréninkové skupiny, že podporujete náš klub, velice si toho vážíme.

 

 

S pozdravem

 

atletický klub AC Turnov

Komentáře (0)

Zatím nikdo neokomentoval.

Přidat komentář

Komentáře k tomuto obsahu jsou uzavřeny.

Po
Út
St
Čt
So
Ne
P
Ú
S
Č
P
S
N
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2