Jednotlivé úspěchy za rok 2022

21. 12. 2022 / Filip Horký /

HMČR VÍCEBOJE

  1. místo Jakub Šafář sedmiboj                      junioři                           4880 b.
  2. místo Cyril Žerava sedmiboj                      junioři                           4347 b.

HMČR CHŮZE

  1. místo Ondřej Plecháček 3000 m chůze              žáci                               16:40,49 min
  2. místo Jana Zikmundová 3000 m chůze              ženy                              15:58,56 min
  3. místo Roman Hanyk 5000 m chůze              junioři                           25:04,96 min
  4. místo Michal Hanyk 5000 m chůze              muži                              24:35,96 min

HMČR GIGANT DOROST A JUNIOŘI

  1. místo Adam Malý 1500 m                         junioři                           4:02,73 min
  2. místo Vaníčková, Marková, Vyhlídková, Sajdlová 4x200m juniorky 1:44,87 min
  3. místo Jakub Šafář tyč                                 junioři                           442 cm
  4. místo Nela Vaníčková 60 m př.                        juniorky                        8,92 s
  5. místo Kateřina Sajdlová 60 m př.                        dorostenky                  8,93 s
  6. místo Anna Pergerová 3000 m                         dorostenky                  11:39,73 min
  7. místo Veronika Marková 60 m                              dorostenky                  7,95 s
  8. místo Sára Vyhlídková 400 m                           juniorky                        59,77 s

HMČR ŽACTVA

  1. místo Tereza Marková 300 m                           žákyně                          40,41 s
  2. místo Aneta Marková 60 m př.                        žákyně                          9,01 s
  3. místo Aneta Marková skok vysoký                 žákyně                          160 cm
  4. místo Tereza Marková 60 m                              žákyně                          7,96 s
  5. místo Lukáš Zikmund 300 m                           žáci                               38,32 s
  6. místo Matěj Mařas 3000 m                         žáci                               10:31,41

MČR V CHŮZI NA 20 KM MUŽŮ A ŽEN

  1. místo Eliška Martínková 20 km chůze                ženy                              1:30:53 hod.

MČR MARATÓNU MUŽŮ A ŽEN

  1. místo Tereza Zuzánková maratón                       ženy                              2:51:56 hod.

 

 

 

 

MČR GIGANT DOROST A JUNIORSTVO

  1. místo Jakub Šafář tyč                                 junioři                           460 cm
  2. místo Roman Hanyk 10000m chůze            junioři                           49:13,29 min
  3. místo Adam Malý 3000 m př.                   junioři                           10:11,80 min
  4. místo Anna Pergerová 2000 m př.                   dorostenky                  7:57,04 min
  5. místo Kateřina Sajdlová 100 m př.                     dorostenky                  14,19 s
  6. místo Nela Vaníčková 100 m př.                     juniorky                        14,69 s
  7. místo Anna Zdena Mikulová disk                                dorostenky                  35,76 m
  8. místo Anna Zdena Mikulová oštěp                            dorostenky                  42,24 m
  9. místo Sára Vyhlídková 400 m                           juniorky                        58,06 s
  10. místo Michaela Staňková kladivo                          dorostenky                  43,87 m
  11. místo Sajdlová, Vyhlídková, Sajdlová, Marková 4×100 m juniorky 49,26 s
  12. místo Benjamín Vaníček tyč                                 dorostenci                   390 cm
  13. místo Sára Vyhlídková 200 m                           juniorky                        25,61 s
  14. místo Jakub Bříza trojskok                        dorostenci                   11,83 m
  15. místo Lucie Sajdlová 400 m př.                     juniorky                        65,80 s
  16. místo Martin Burkoň kladivo                          dorostenci                   36,19 m
  17. místo Veronika Marková 100 m                           dorostenky                  12,65 s
  18. místo Lucie Sajdlová 100 m př.                     juniorky                        15,41 s
  19. místo Kryštof Horal 200 m                           dorostenci                   23,44 s

MČR MUŽŮ A ŽEN 20-22 LET

  1. místo Jakub Šafář tyč                                 muži 20-22 let             487 cm
  2. místo Adam Malý 3000 m př.                   muži 20-22 let             9:42,75 min
  3. místo Sára Vyhlídková 400 m                           ženy 20-22 let             59,52 s

MČR ŽACTVA

  1. místo Ondřej Plecháček 3000 m chůze              žáci                               15:07,92 min
  2. místo Tereza Marková 150 m                           žákyně                          18,84 s
  3. místo Jana Csizmáziová 1500 m př.                   žákyně                          5:36,93 min
  4. místo Lukáš Zikmund 300 m                           žáci                               37,68 s
  5. místo Tomáš Zikmund kladivo                          žáci                               41,87 m
  6. místo Šteigr, Mařas, Bureš, Zikmund 4×300 m žáci                               2:38,86 min
  7. místo Matěj Mařas 1500 m př.                   žáci                               5:05,39 min
  8. místo Jakub Šteigr 60 m                              žáci                               7,48 s
  9. místo Sebastián Bureš 800 m                           žáci                               2:16,40 min

MEZISTÁTNÍ UTKÁNÍ

  1. místo Jakub Šafář tyč                                 junioři                           470 cm
  2. místo Ondřej Plecháček 3000 m chůze              žáci                               15:09,05 min

 

 

MISTROVSTVÍ EVROPY MNICHOV

  1. místo Eliška Martínková 20 km chůze                ženy                              1:31:44 hod

MISTROVSTVÍ SVĚTA EUGENE

  1. místo Eliška Martínková 20 km chůze                ženy                              1:34:45 hod

MS DRUŽSTEV V CHŮZI

  1. místo Eliška Martínková 20 km chůze                ženy                              1:45:26 hod

 

UMÍSTĚNÍ DRUŽSTEV

 

  1. místo dorostenky KPD                      4. místo            Mistrovství Čech
  2. místo nejmladší žáci KPD
  3. místo muži „A“ II. liga                  5. místo            baráž o I. ligu
  4. místo nejmladší žákyně KPD
  5. místo starší žáci KPD                      7. místo            Mistrovství Čech
  6. místo ženy II. liga
  7. místo mladší žáci KPD
  8. místo mladší žákyně KPD
  9. místo starší žákyně KPD
  10. místo muži „B“ KPD

 

Komentáře (0)

Zatím nikdo neokomentoval.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *.


Po
Út
St
Čt
So
Ne
P
Ú
S
Č
P
S
N
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5